Reteaua de distributie

Persoane de contact

zona   nume telefon e-mail
1. Nord - Vest Regional Sales Supervisor Ban Flaviu – Catalin 0730081370 catalin.ban@bellafood.ro
2. Sud - Vest Regional Sales Supervisor Laurentiu Trana 0730081362 laurentiu.trana@bellafood.ro
3. Nord - Est Regional Sales Supervisor Constantin Dobirceanu 0730081361 constantin.dobirceanu@bellafood.ro
4. Sud - Est Regional Sales Supervisor Cabuz Ionut 0730612858 ionut.cabuz@bellafood.ro
5. Bucuresti Area Sales Supervisor Mari Ionita 0735300056 mari.ionita@bellafood.ro
Departament Export Export Manager Viorica Drugea 0735300054 viorica.drugea@bellafood.ro