Contact

UNIBEL NORD SRL

Sediu: Intrarea Abatorului nr. 5, Glina, Ilfov, Romania
Email: office [at] bellafood.ro
Telefon: +402.132.320.15
Fax: +402.132.022.36

 

Persoane de contact

zona   nume telefon e-mail
1. Nord - Vest Regional Sales Supervisor Oana Palimariu 0730081370 oana.palimariu@bellafood.ro
2. Sud - Vest Regional Sales Supervisor Laurentiu Trana 0730081362 laurentiu.trana@bellafood.ro
3. Nord - Est Regional Sales Supervisor Danut Martiuc 0730081361 danut.martiuc@bellafood.ro
4. Sud - Est Regional Sales Supervisor Cabuz Ionut 0730612858 ionut.cabuz@bellafood.ro
5. Bucuresti Area Sales Supervisor Mari Ionita 0735300056 mari.ionita@bellafood.ro
Departament Export Export Manager Viorica Drugea 0735300054 viorica.drugea@bellafood.ro

 

Contactati-ne online

  1. Reincarca imaginea