Contact

UNIBEL NORD SRL

Sediu: Intrarea Abatorului nr. 5, Glina, Ilfov, Romania
Email: office [at] bellafood.ro
Telefon: +402.132.320.15
Fax: +402.132.022.36

 

Persoane de contact

zona   nume telefon e-mail
1. Nord - Vest Regional Sales Supervisor Daniel Baicu 0730081370 daniel.baicu@bellafood.ro
2. Sud - Vest Regional Sales Supervisor Ramona Turmacu 0730081362 ramona.turmacu@bellafood.ro
3. Nord - Est Regional Sales Supervisor Valentin Manea 0730081361 valentin.manea@bellafood.ro
4. Sud - Est Regional Sales Supervisor Lavinia Bucur 0730612858 lavinia.bucur@bellafood.ro
5. Bucuresti Traditional Trade Manager Florian Bondrea 0730081363 florian.bondrea@bellafood.ro
Departament Export Export Manager Viorica Drugea 0735300054 viorica.drugea@bellafood.ro

 

Contactati-ne online

  1. Reincarca imaginea